Close
Taşoluk Mahallesi Değirmen Arkası Caddesi No:45/A Arnavutköy/İstanbul
0530 032 86 56

Kına Organizasyonu

Kına gecesi organizasyonunuz özel ve unutulmaz olsun istiyorsanız kına ekibimiz, süsleme çalışmalarımız ve eğlence hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İster kendinize air bir bahçe ve ya alanda isterseniz tutmuş olduğunuz mekanda kına geceleri için kına ekibi, süsleme çalışmaları, ekipman temini ve eğlence hizmetleri vermekteyiz.

 

  • Unutulmaz anlar
  • Hayal gibi bir kına
  • Sürprizlerle dolu muhteşem bir şölen
  • Deniz Davet ayrıcalıklarını yaşamaya hazır olun

 

Kına gecesi organizasyonunuzu planlarken işin geleneksel boyutunun yanında, bekarlığa veda edilen bir eğlence olarak da düşünerek coşkulu kutlamalar yapabilirsiniz. Geleneksel kına gecesi eğlenceleri konsept olarak bellidir. Gelin hem kendi arkadaşları hem de kına ekibindeki dansçı kızlarla birlikte salona kına tepsisi ve mumlarla geleneksel müzikler eşliğinde giriş yapar.

 

Danslar ve eğlenceler böylece başlar. Ardından kına gecesi organizasyonunun en can alıcı bölümü olan kına yakma seremonisi duygusal şarkı ve türküler eşliğinde başlar. Ardından kına gecesi organizasyonu bitimine kadar hem konuklar hem gelin-damat kına ekibi dansçı kızları ile dans etmeye ve eğlenmeye devam ederler. Tüm bu eğlencelere ve hayallerinize ulaşmanız ve masal gibi bir kına gecesine ev sahipliği yapmak için bize Deniz Davet’e ulaşmanız ve detaylı bilgi almanız yeterli.