Close
Taşoluk Mahallesi Değirmen Arkası Caddesi No:45/A Arnavutköy/İstanbul
0530 032 86 56

Nişan Organizasyonu

Evlilik öncesinde davetlilerinizle birlikte özel anlara tanık olacağınız nişan etkinliğinizde profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Nişan organizasyonu için gerekli olan tüm hizmetler, süslemeler, malzemeler firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sizlerin yapması gereken tek şey davetlilerinizle güzel anılar biriktirmek olacaktır.

Nişan merasimi için aile ve yakın arkadaşlar ile evde bir organizasyon planlanabileceği gibi daha kalabalık davetli lisesi olanlar kendileri için özel olduğunu düşündükleri bir mekanı tercih ediyor.

Evde nişan yapmak ihtiyaçları minimuma düşürürken, bazıları için daha zahmetli bir hal alabiliyor. Nişan organizasyonu için mekan seçiminiz hangisinden yana olursa olsun Deniz Davet olarak mekan süslemesinden, davetli ikramlarına kadar tüm ayrıntıları üstleniyor, ihtiyacınıza göre şekillenen nişan organizasyon paketlerimizle hizmet veriyoruz.

 

İslami Nişan Organizasyonu Programlarımız

Maneviyatın ön planda olduğu, huşu içinde bir İslami nişan organizasyonu için firmamız güler yüzlü personelleriyle özel bir program gerçekleştirmektedir. Programımız açılış konuşmasının ardından çiftlerin salona davet edilmesiyle başlayacaktır. Sesiyle ve gönlünden geçen ezgileriyle ilahi sanatçılarımız ve semaya yükselen muhteşem gösterileriyle semazenlerimiz sahne alırken, en sevilen şiirler ve tasavvuf eserleri dillendirilecektir. İslami nişan organizasyonu kapsamında yalnızca kadınlar arası eğlencelerde firmamız bayan semaver hizmeti de vermektedir.

İslami nişan organizasyonu programımızın içeriğinde günün anlam ve önemine dair sohbet, pasta merasimi, takı merasimi, yarışma ve hediyeler, çocuklar için palyaço ve animasyon gösterilerine yer veriyoruz.

Firmamız en özgün İslami nişan organizasyonunu düzenlemenize yardımcı olacaktır. Profesyonel ilahi ve tasavvuf grubu ekibimiz ile semazenlerimiz, misafirlerinize unutulmayacak bir performans sergileyecektir.

Nişan organizasyonu fiyatları ve merak ettiğiniz diğer tüm konularda ayrıntılı bilgi almak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.