Close
Taşoluk Mahallesi Değirmen Arkası Caddesi No:45/A Arnavutköy/İstanbul
0530 032 86 56

Okul Balosu Organizasyonu

Yemekli organizasyonlarda işlerini mükemmel icra eden aşçılar tarafından sizler için hazırlanan lezzetli yemeklerin tadına bakacaksınız. Yemeksiz organizasyonlarda ise isterseniz sadece kokteyl dilerseniz de alkolsüz eğlence de tercihleriniz arasında olabilir.

İstediğiniz katılım sayısıyla bu baloları tertip edebilirsiniz. Daha küçük çaplı organizasyonlar için arzu ederseniz yine aynı standartlarda dekore edilmiş yatları da tercih edebilirsiniz. Yat partilerinde her türlü ekstra istekleriniz de değerlendirilecektir. Havai fişek, volkan, animasyon ekibi, canlı müzik, fasıl veya dj performansı eşliğinde eğlenmek isterseniz görüşmelerimizde bunları bizlere belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bu size özel gecenin fiyatlandırması ekstra istekleriniz, organizasyon günü, katılımcı sayısı, menü isteklerinize, tekne veya yat görsellerine göre farklılık göstermektedir. Ancak tüm bu arzularınız doğrultusunda sizlerin bütçesine uygun organizasyon planlanacaktır.

Senelerce birlikte vakit geçirdiğiniz, kim bilir belki de hiç görmeyeceğiniz, arkadaşlarınızla geçireceğiniz bu mezuniyet gecenizin hem unutulmaz hem de eğlenceli geçmesini istiyorsanız tekne partileri tam isteğiniz bir organizasyon.

Yaz geldi ve okulların kapanmasına az kaldı bazılarınız mezun olurken bazıları ise ise bir üst sınıfa geçtiniz, Üniversite ve lise öğrencileri için standart mezuniyet partileri artık sıkıcı olmaya başlamıştı, Taki tekne partileri ön plana çıkana dek. Teknede yapılacak mezuniyet partisi tam da bu sıkıcı durumdan kurtulmak için ideal bir organizasyon olacaktır. Herkesin cebine uygun, Boğazda düzenleyeceğiniz Balo profesyonel ses ve ışık sistemleri ile donatılmış filomuzla mezuniyet balosu veya okul partisi gerçekleştirebilirsiniz.

 Sizin için gelecekte bir anı olarak hafızalarınızda kalacak olan bu güzel günü kutlarken, derslerin ve sınavların stresinden İstanbul’un eşsiz boğaz manzarası eşliğinde kurtulacaksınız. Okul günlerinizi, iyi kötü pek çok hatıranızı paylaştığınız arkadaşlarınızla bu organizasyonda belki de yıllar sonra tekrar karşılaşmak üzere son kez bir araya geleceksiniz.